Vasilije Adžić je verovatno najveći talenat crnogorskog fudbala. Nedavno je sportski direktor Budućnosti Andrija Delibašić najavio kako će transfer 17-godišnjeg fudbalera imati verovatno prizvuk rekordni.
Talentovani fudbaler je govorio za Glas Srpske i na pitanje o eventualnom dolasku u Beograd, odnosno u redove večitih rivala, imao je vrlo kategoričan odgovor.
EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.
“Iako volim Zvezdu, iskreno, ne bih išao ni među crveno-bele, ni u Partizan. Mislim da bi za mene najbolje bilo da odem negde gde ću odmah igrati, u neki, da tako kažem, srednji klub sa manje pritiska”, rekao je
Navodno je Bolonja spremna da plati 5.500.000 evra za usluge Adžića, a postojala je priča kako Juventus takođe prati situaciju.
“Interesovanje tako velikih klubova prija, ali trudim se da ostanem na zemlji i da radim još više na sebi, da budem bolji iz dana u dan. Italija primamljivo zvuči, ali doći će vreme kada ću razmišljati o tim ponudama. Do kraja sezone ću sigurno ostati ovde”.
Bonus video:



Vladeta
Mlad momak a zrelo razmisljanje
I dijete kad se rodi ne zna da hoda al polako i uporno pa poslije i trci tako i on razmislja
Uspjeh ce doci postepeno bravo momcr
dusan
Jako mlad igrač je u pitanju i za njega je najbolje da narednih par sezona nadje klub gde će imati veliki minutažu zbog samog napredka, jer u nekom jačem klubu neće mnogo videti terena