Crvena zvezda je pobedom od 2:0 pred punim stadionu u Novom Pazaru napravila još jedan korak ka odbrani trofeja u Kupu. Golove na Gradskom stadionu postigli su Nair Tiknizjan i Timi Maks Elšnik, čime su crveno-beli stigli nadomak novog finala.
Trener Dejan Stanković veći deo meča proveo je na klupi, dok je uz aut-liniju bio njegov prvi saradnik Nenad Sakić, a posle susreta, šef stručnog štaba istakao je težinu utakmice i karakter svoje ekipe.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
„Ogroman spektakl, kako se i najavljivalo. Teška utakmica za obe strane, dobro pripremljene, tvrde. Otvorio je jedan prelep gol. Znali smo da jedna sitnica ili prekid može da okrene utakmicu na ovu ili onu stranu. Zahvalio bih se mojim igračima, izlazimo iz paklenog ritma, gde smo zaista dali sve od sebe. Stvarno, kad sam pre utakmice pitao ‘ko može’, a znao sam da su petorica ili šestorica na 50 odsto, niko se nije povukao, niko nije odustao. Ponosan sam na njih. Čestitam Lakiju, dobro gaze. Tri pobede u prvenstvu, dobro danas, tvrdo. Dobar ambijent, jak ambijent. Kad bi bilo više ovakvih, tenzičnih utakmica, sigurno da bismo svi mi rasli, treneri i igrači. Bilo bi, onako, dosta zanimljivije. Hvala na gostoprimstvu. Nastavljamo sa koracima, koji će nas odvesti do naših ciljeva“, rekao je Stanković.
Govorio je i o zdravstvenom biltenu ekipe, s obzirom na povrede Bruna Duartea, Mateusa i Marka Arnautovića.
„To nas je malo pomelo. Mateus, ne znamo još, budan je, svestan je, ali ima momente kad gubi pamćenje, vraća pamćenje. OK je, svestan je. Bruno je sigurno dobro istegao ložu. Pauza, ali ćemo da vidimo. Marko se bori sa svojim problemčićima, ali ne odustaje od treninga i utakmica. Ima problem sa kolenima i nekim ožiljcima na loži, pa doziramo minutažu. Dobro je ušao, bez zagrevanja, bez ičega. I tu sam se plašio da će biti nešto, ali sve je otišlo kako treba“, zaključio je trener crveno-belih.
BONUS VIDEO:



nikolija
Zvezda kao da je bila na kakvom bojistu,a ne na fudbalskoj utakmici…
kosta
Mislim da smo previše platili nekoga ko ne igra svaku drugu utakmicu njemu kup utakmica očigledno nije bitno zato i neće da igra
ruZica
Mateus je dobro prošao kako je moglo biti, brzom intervencijom lekara
nadja
Arnautovic je više povredjen nego što igra za Zvezdu, mislim da je on veliki promasaj