Javio se Mateus posle stravičnog sudara: Dobro sam i srećan zbog pobede

Brazilac Mateus se oglasio nakon nezgodnog sudara koji je doživeo na utakmici protiv Novog Pazara, a koji je zabrinuo navijače i saigrače. Čuvar mreže je putem društvenih mreža poslao poruku podrške svima koji su brinuli za njegovo stanje.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

„Hvala svima na porukama, javljam se da kažem da sam dobro, hvala Bogu. Veoma sam srećan zbog pobede“, napisao je Mateus, jasno stavljajući do znanja da je sa njim sve u redu posle incidenta na terenu.

Podsetimo, čuvar mreže crveno-belih doživeo je snažan udarac od Abdulahija tokom meča četvrtfinala Kupa Srbije, nakon čega mu je ukazana pomoć. Iako je scena delovala zabrinjavajuće, njegova poruka je umirila navijače, a Zvezda je na kraju slavila i izborila plasman u polufinale takmičenja.

BONUS VIDEO:

0 Komentar

    Kada sam video snimak usporen samo sam rekao da je prosao odlicno kako je mogao.Hvala bogu ok je

    Golman Zvezde je sjajno prosao i sigurno da ga neće biti na golu Zvezde u narednom periodu.

    Dobro se prosao Mateus, stvarno je strasno izgledalo kako je protivniči igrac startovao na njega

    Dobro je da se oporavio i dosao k sebi,to je najvaznija vest sa danasnje utakmice…

Postavi odgovor