Javor vezao dve pobede - Gigić presudio Spartaku

Fudbaleri Javora pobedili su na svom terenu ekipu Spartaka sa 1:0, u utakmici 21. kolu Super lige Srbije.

Rivali su bili dosta izjednačeni, videli smo po gol na obe strane, ali je pogodak gostiju poništen zbog ofsajda.

Pobedonosan gol za domaću ekipu iz Ivanjice je postigao Petar Gigić u 34. minutu.

Spartak je u finišu meča uspeo da zatrese mrežu domaćeg tima, ali je taj pogodak poništen zbog ofsajda.

Domaćin na ovom susretu je upisao šestu pobedu od početka šampionata i deseti je na tabeli sa 22 boda, dok je Spartak na 14. poziciji sa 18 osvojenih bodova.

U narednom kolu, Javor će gostovati Radničkom 1923, dok će Spartak ugostiti Partizan.