Španski mediji preneli, a Nemci potvrdili. Luka Jović će biti na pozajmici u Ajntrahtu do kraja sezone.
Dobro obaveštena Marka je tokom dana prenela vest da će se napadač fudbalske reprezentacije Srbije vratiti u prethodni klub, pa je sve ubrzo dobilo i zvaničnu potvrdu.
Da je postignut dogovor Real Madrida i Ajntrahta potvrdio je i sportski direktor nemačkog tima, Fredi Bobić.
-Luka Jović bi trebalo da bude sa nama na pozajmici do leta. Moramo još da završimo i medicinske preglede. Ako sve bude u redu, uskoro će biti sa nama – rekao je Bobić nemačkim novinarima.
Ajntraht je trenutno na devetom mestu na tabeli Bundeslige sa 23 boda iz 15 utakmica. Predstoji im borba za evropska takmičenja, s obzirom da Volfsburg koji u ovom trenutku ima garantovanu “vizu” ima samo dva boda više.
Nema sumnje da će Jović biti od velike pomoći, s obzirom da mu igranje u Nemačkoj nije strano.
Osim za Crvenu zvezdu, igrao je Jović i za Benfiku.
Vlahović je najbolji, golovi sve kažu
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Nenad Peruničić: I dalje smo uljuljkani u priči da smo rukometna velesila | MOJ UGAO #08



Rule
Koji medicinski pregled kad se opet povredio?
Papricica
Nema sta ne da ju nemci Jovica 😀 Zgrabili kandzama
Mare457
Trebao je otici u Milan kada su ga trazili,mislim da bi tamo napredovao mnogo pogotovu uz Ibru!
Familija0
Najbolji potez koji je mogao da napravi Jovic!Vreme je da ozivi ponovo karijeru u Ajntrahtu
Flaki
Nece on pokazati onu igru kao sto je bila pre u Frankfurtu.Otisao je on van forme je skroz.
Maras!!!
Ne mora da znaci,ja bas mislim da ce oziveti karijeru ponovo u Nemackoj!
Poppy
Po svemu sudeci nikad nije trebao ni da ode
El matador
A budi realan da tebe zove Real ti ne bi isao?San svakog igraca!
Teemo
Trebao je i da ostane u Ajntrahtu