KEJHIL "OKAČIO KOPAČKE O KLIN": Dao sam sve što sam imao!

Geri Kejhil, nekadašnji štoper Čelsija i reprezentacije Engleske, odlučio je da je vreme da se povuče sa travnatih terena!

Iskusni fudbaler nije imao angažman od kraja prošle sezone, pa je s toga rešio da “okači kopačke o klin”.

Postigao sam stvari o kojima sam nekada sanjao, stvorivši neverovatne uspomene. Fudbal je igra koja mi je pružila toliko uživanja i uspeha i dok donosim odluku da okačim kopačke o klin, mogu iskreno da kažem da sam mu dao sve što sam imao – napisao je 36-godišnjak na društvenim mrežama, pa dodao.

Neverovatni uspesi poput osvajanja Lige šampiona i Premijer lige, do privilegije da budem kapiten svoje zemlje i Čelsija – napisao je Kejhil.

Kako kaže nije bilo lako doneti ovu odluku.

Proveo sam 20 godina trenirajući svaki dan, trudeći se da budem u najboljoj mogućoj formi za dan utakmice, kako bih pomogao timovima za koje sam igrao da budu uspešni… Posle mnogo razmišljanja, osećam da je sada vreme da pređem na sledeću fazu svoje karijere – zaključio je bivši kapiten Engleske.

Tokom svoje karijere nastupao je za Aston Vilu, Bolton, Kristal Palas, a najviše uspeha postigao je u ekipi Čelsija gde je tokom sedmogodišnjeg boravka osvoji Ligu šampiona, Ligu Evrope i dve Premijer lige.

Podsetimo, prošle godine je nastupao za Bornmut koji je napustio na kraju sezone.

ČUVENI “GARDIJAN” PREDSTAVIO SRBIJU: Opasan napadački tandem i kultni heroj nacije na klupi!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Kofer spakovan za Katar – Meridian Slot Jackpot ima novog dobitnika

 

4 Komentara

    Pametan momenat da se zavrsi jedna uspesna karijera,i sacuva zdravlje!!!

    Ima 36 godina i ne želi da se teško povredi, verovatno će nastavak karijere biti kao trener Kejhil, pretežno se time posle bave

    Proslo je i njegovo u ozbiljnim godinama imao je strasno dobru karijeru

    Ja nisam imao pojma da igra još uvek u godinama je on ozbiljno

Postavi odgovor