Saga oko Miloša Kerkeza bi mogla da dobije epilog u januaru, s obzirom na to da je reprezentativac Mađarske prvi kandidat da pojača tim Rubena Amorima.
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!
Tako makar piše “Manchester Evening News” koji podvlači da je Kerkez prošao Amorimov filter i da je portugalski stručnjak dao zeleno svetlo za angažovanje momka rodom iz Vrbasa.
“Ljudi me doživljavaju kao ofanzivnog beka, ali zaboravljaju moju defanzivu. Mislim da sam u defanzivi bolji nego napred, u igri jedan na jedan, u duelu na tom delu terena. Sve drugo je bonus. Ako imam energije da napadam, zašto to ne bih uradio? Dobro je to za nas defanzivce, da igramo u oba pravca”, rekao je Kerkez na Instagramu povodom svoje igre.
U skladu s tim, pohvale za Kerkeza stižu i od Andonija Iraiole, trenera Bornmuta.
“Miloš igra solidnu sezonu, deluje sve zrelije i vidi se da je mnogo napredovao u odnosu na prošlu sezone. Igra na višem nivou, to je činjenica. Ne znam oko timova koji su zainteresovani za njega…Ne obraćam pažnju na takve stvari”, podvukao je Iraiola, u nadi da će Kerkeza zadržati makar do kraja sezone.
BONUS VIDEO:



stefan.zvicer
Hvalite me usta moja
nemanja.stanisic
Nek je ziv i zdrav,zelim mu puno uspeha i lepo je sto toliko veruje u sebe!
davidpantelic80
Kerkez je odličan bek, i msm da Amorim neće pogrešiti ako ga angazuje