Kvarachelija doneo pobedu Napoliju posle preokreta

Napoli je dočekao ekipu Verone u okviru 23. kola Serije A i pobedio preokretom koji je kompletirao Kvarachelija u završnim minutima meča (2:1).

Centralna figura prvog poluvremna bio je Kviča Kvarachelija koji je imao dve velike prilike za gol u uvodnim minutima meča, ali do promene nije bilo.

Drugo poluvreme donelo je osetno bolju Veronu. U prvih par minuta drugog poluvremena gosti su pripretili u nekoliko navrata ali rezultat je ostao nepromenjen.

Igrao se 72. minut kada je viđen prvi gol na meču. Suslov je poslao centaršut, a najviši u skoku bio je Kopola koji je glavom poslao loptu u mrežu za 1:0.

Sedam minuta je bilo potrebno Napoliju da izjednači rezultat. Za to se pobrinuo Ngonge koji je rešio situaciju jedan na jedan s golmanom.

Pokušao je Napoli da preokrene rezultat u svoju korist i uspeo u toj nameri. Kavarchelija je solo prodor krunisao golom u rašlje za konačnih 2:1.

Do kraja meča nije bilo promene rezultata i Napoli je ostvario pobedu i sada se nalazi na sedmom mestu tabele sa 35 bodova, dok je Verona 17. sa 18 osvojenih bodova.