Turbulentan ponedeljak u Humskoj 1…
Đak crno-belih, Zlatan Šehović, drugi put u karijeri rastao se sa Partizanom – saznaje Meridian sport.
Nakon sastanka sa čelnicima srpskog vicešampiona levi bek je doneo odluku da napusti matični klub. Uprava crno-belih ponudila je Šehoviću, baš kao i većini igrača, produžetak saradnje uz smanjenje finansijskih prihoda, ali dve strane nisu pronašle konsenzus.
Takav rasplet situacije produžio je seriju odlazaka iz redova ekipe Srđana Blagojevića. Prethodno je tokom dana Humsku napustio Aleksandar Šćekić, na dobrom putu da učine isto su Aleksandar Filipović i Nemanja Stevanović, dok je još minule sedmice otišao Nemanja Nikolić.
Šehović je Partizanovo dete. Prve fudbalske korake načinio je upravo u opremi voljenog kluba, a tokom karijere nastupao je za Teleoptik, izraelski Makabi iz Netanje i kazahstanski Ordabasi.
Nekada standardni omladinski reprezentativac naše zemlje zabeležio je 33 nastupa za crno-bele i za to vreme upisao po gol i asistenciju. Prema informacijama našeg portala, Šehović bi uskoro mogao preko granice, s obzirom na to da su njegove ambicije usmerene na inostranstvo, odakle je i dobio nekoliko poziva.
Bonus video:



vojinovmarko15
Valjda je posle ovog drugog puta definitivno!!!
kluka4002
Moraju da rekonstruiraju tim za narednu sezonu mislim da su pojačanja nova neophodna budžet je mali biće tesko nešto uraditi značajnije