Karlo Bartolec, koji se našao na “udaru” navijača Crvene zvezde na društvenim mrežama posle promašenog penala, oglasio se prvi put posle susreta u Danskoj.
Niko nije bio zadovoljan stanjem terena na utakmici između Kopenhagena i Zvezde, naročito onim delom gde su se izvodili jedanasterci.
U Danskoj su naveli da to “nije bila bela tačka nego crna rupa”.
Međutim, kako je bilo jednima, tako je bilo i drugima, zar ne?
Karlo Bartolec, hrvatski fudbaler u redovima Kopenhagena, okrivio je stanje terena za neuspeh svog tima.

– Penale je odlučilo blato koje se napravilo na beloj tački. Ceo dan je padala kiša, teren nije bio loš, ali je na tom mestu bio uništen. Kod mog šuta se odlomio i deo trave. To nije regularno, ne znam zašto nismo šutirali na drugoj strani – rekao je Bartolec, jedan od onih koji su promašili penal, te dodao:
– Bio sam siguran da ću postići gol. Rešio sam da ću da šutiram dole levo, golman je otišao na drugu stranu, ali je lopta proklizala u tom blatu…
Nakon revanša, profili Bartoleca na društvenim mrežama bili su “zatrpani” komentarima i porukama pristalica crveno-belih.
Na kraju, hrvatski fudbaler je morao da zaključa svoje naloge, a ubuduće će verovatno dvaput razmisliti pre nego što kaže.
NE PROPUSTITE Tadija Dragićević: Raduljica će ‘pokidati’ na Svetskom! Jokić i Bogdan lideri | Meridian TV uživo
https://youtu.be/UI8iPKja3lg



Filip
Neće im puno trebati da se vrate na staro