REAL NIJE REALAN: Tek sada će da bude na udaru

Real Madrid namerava da se žali zbog žutog kartona koji je Kazemiro dobio tokom utakmice Lige šampiona sa Atalantom. Tako tvrde mediji u Španiji.

Defanzivac će zbog toga morati da pauzira u revanšu sa italijanskim timom. Inače, Kazemiro je dobio žuti karton u prvom poluvremenu, a mogao je i drugi da dobije zbog simuliranja. Sudija mu je ipak oprostio i sve se završilo na “predavanju”.

Ova namera Madriđana izazvaće dodatni bes kako kod navijača Atalante, tako i kod neutralnih (i realnih) ljubitelja fudbala. Podsetimo, Atalantin igrač Remo Frojler je dobio direktan crveni karton već u 17. minutu.


Većina ovu odluku smatra prestrogom, a najavljena žalba će samo “doliti ulje na vatru”.

Podsetimo, meč je završen pobedom Reala od 1:0, a revanš je zakazan za 16. mart.

Zavirite u svlačionicu Junajteda i videćete da je Matić “veliki šef”

OBAVEZNO POGLEDAJTE: AC MILAN vs CRVENA ZVEZDA | Meridian PES Predictor #38 | @Beki

7 Komentara

    Dobro je kad nije crveni 😛 Jos jedan igrac i jos jedan karton kao po ovogodisnjoj modi 😀

    Ako dođe do toga da im žalba bude usvojena, onda će sve biti jasno kao dan.

    Bas,stvarno su ljudi nedokazani u odredjenim momentima.

    Ono jeste bio zuti karton za Real! Razumem da ce klub uvek braniti igrace ali tesko da ce se ivaj njihov zahtev uvaziti.

    Realu fali dosta igraca, i jos na sve to Kazemiro ne moze da igra revans, pokušavaju na sve nacine ali od toga nema nista

    Real je to, tako to radi Perez, pokušava na sve nacine da pomogne svom Realu

    ljudi u Realu su stvarno bahati kada se ovako ponasaju,zalice se zbog zutog kartona,ne verujem znaci,pa staa onda Atalanta treba da radi,da se zali da dobije sluzbeno 3-0 protiv Reala,to se ne bi desilo niikada ,ali Realu hvali mnogo igraca,i jos sad ovaj zuti tako da ce hvaliti jos jedan igrac

Postavi odgovor