Lion spiskao već 84.000.000 evra, stiglo najskuplje pojačanje u istoriji kluba

Lion nastavlja s dovođenjem novih igrača, na koje je već potrošio gotovo 84 miliona evra. Poslednji je stigao brazilski defanzivac Abner Vinisijus iz Betisa za 8.000.000 evra. Abner je za francuskog velikana potpisao ugovor do 2029. godine, a njegovom bivšem klubu pripašće i 20 posto od iduće prodaje.

Pre nekoliko dana u klub je stigao i senegalski defanzivac Musa Nijakate iz Notingem Foresta za 31.9 miliona evra, čime je postao najskuplji igrač u istoriji francuskog kluba.

Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!

Od Notingem Foresta je otkupljen i belgijski vezista Orel Mangala za 23.400.000 miliona evra, koji je prošle sezone bio na pozajmici.

Otkupljen je i ugovor alžirskog ofanzivca Saida Benrame od Vest Hema za 14.400.000 evra, kao i ugovor Mame Baldea od Troje za šest milijuna evropskih novčanica.

Bonus video:

3 Komentara

    Jasno im je da moraju da se potroše kako bi primarno u Ligi 1 mogli da pariraju PSŽ

    Lion mora malo da se trgne,ocajni su u poslednje vreme

    Videcemo kako su potrošili novac i da li će ova pojačanja doneti ono sto zele u klubu

Postavi odgovor