Ova Zvezda može mnogo: Pao je i Fenerbahče, osvojen turnir u Rusiji!

Crvena zvezda savladala je Fenerbahče sa 3:1 (2:0) i tako osvojila turnir u Sankt Peterburgu.

Fenomenalne pripreme pod komandom Baraka Bahara su urodile plodom i fudbaleri srpskog šampiona imaju svih pet pobeda.

Vodeći pogodak za crveno-bele delo je Pitera Olajinke, koji je u 20. sekundi iskoristio savršenu asistenciju Žan Filipa Krasoa i sproveo loptu u mrežu.

Na 2:0 povisio je Mirko Ivanić, nakon asistencije sjajnog Olajinke u 39. minutu meča i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

U međuvremenu je Bahar “promešao” karte i uveo nove igrače u tim, a Fenerbahče je smanjio na 2:1 u 79. minutu utakmice.

Ipak, da neizvesnosti ne bude, pobrinuo se odlični Vladimir Lučić i perfektnu loptu Lazara Nikolića pretvori u pogodak za konačnih 3:1 i prvo mesto na prestižnom turniru.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije

Podsetimo, Zvezda je u prvom meču bila bolja od Zenita (2:1), dok je u drugom ubedljivo savladala Nefči (4:0).

Crveno-beli će do početka sezone 28. jula, odigrati još dve utakmice na svom stadionu – protiv TSC, 22. jula, a generalna proba će biti spektakl protiv Fiorentine 26. jula.

_______________________________________

83. minut – GOL: I treći gol za Zvezdu, strelac je Vladimir Lučić!

78. minut – GOL: Fenerbahče smanjuje na 2:1.

39. minut- GOL: Vodi Zvezda sa 2:0! Olajinka je glavom spustio loptu za Ivanića, koji je samo ćušnuo loptu u praznu mrežu.

1.minut – GOL: Fantastičan početak! Kraso je maestralno povukao napad, još bolje asistirao za Olajinku koji pogađa za 1:0.

SASTAVI

CRVENA ZVEZDA: Glazer – Eraković, Mijailović, Dragović – Stamenić – Bukari, Kangva, Ivanić – Mitrović – Kraso, Olajinka.