Luton klizi prema ispadanju, Everton zaustavio makazice Berija u nadoknadi

Prekinuo je Everton pobdenički niz od tri utakmice, pošto je remizirao sa Lutonom u 36. kolu Premijer lige 1:1.

Iako je klubu iz Liverpula oduzeto osam bodova, uspeo je da obezedi opstanak, dok Luton klizi prema ispadnju. Jeste posle tri utakmice izbegao poraz, ali je ostao u ispod crte sa istim brojem bodova, utakmicom više od Notingem Foresta, koji ima i bolju gol razliku.

SPECIJALAN POKLON STIŽE: Registruj se i opremi stan – vaučer od 10.000 EUR te čeka!

Uzbudljivo je bilo svih 90 minuta, obe ekipe su igrale na pobedu, ali se rezultat nije promenio od 31. minuta kada je Adebajo pogodio za 1:1. Prethodno je Kalvert Luin doveo goste u vođstvo sa penala.

Mogao je Luk Beri da donese pobedu Lutonu u nadoknadi, uhvatio je makazice, ali je Džek Herison sačuvao mrežu, a onda je isto uradio Džarod Brantvajt, tako da je domaći tim ostao bez tri boda…