Magiko nastavlja bajku! Crvena zvezda je obavestila javnost – Aleksandar Katai je produžio ugovor sa crveno-belima. Desetka kluba sa Marakane je potpisao 1+1 ugovor.
Posle potpisa, Mitar Mrkela je istakao veliko zadovoljstvo što čarobnjak iz Srbobrana ostaje u klubu.
SPECIJALAN POKLON STIŽE: Registruj se i opremi stan – vaučer od 10.000 EUR te čeka!
“Veoma je važno kada na početku prelaznog roka možete da kažete da ste sa igračem, koji pravi razliku u Crvenoj zvezdi – Aleksandrom Kataijem, potpisali ugovor i produžili saradnju. Katai je dugi niz godina veoma važan fudbaler za Zvezdu. Bitan je na terenu i u svlačionici. Tokom prethodnih sezona videli smo da je igrač koga publika pozdravlja i voli. Srećni smo u klubu što smo produžili ugovor sa Kataijem. Verujem da će u narednim godinama biti ono što je bio sve vreme u Crvenoj zvezdi”, istakao je sportski direktor našeg kluba.
Katai nije mogao da sakrije zadovoljstvo zbog toga što će ostati u voljenom klubu.
“Mislim da su povrede sa početka sezone, koje se nadam više neće ponavljati, odložile produžetak ugovora, pa smo sačekali da se završi sezona. Mnogo sam srećan, ostajem u klubu koji volim, ali i u Beogradu sa porodicom, ne moram nigde da se selim. Iako još uvek ne planiram, iskreno se nadam da ću ovde završiti karijeru. Titule i duple krune su samo potvrda našeg dobrog rada. Kao tim sigurno rastemo iz godine u godinu, verujem da će tako biti i u budućnosti. Želim da i u narednom periodu osvajamo titule, duple krune, igramo Ligu šampiona, kao i da nastavim da postižem golove”; istakao je Aleksandar Katai.
Katai je jedan od najboljih fudbalera Crvene zvezde u 21. veku i na 270 utakmica je postigao 127 golova. Na večnoj listi strelaca ako se računaju samo takmičarske utakmice, ima 113 pogodaka i četiri gola ga dele da prestigne Darka Pančeva i probije se na sedmu poziciju. Takođe, Katai je postigao 101 gol u Superligi Srbije i tri pogotka ga dele od toga da bude najbolji strelac u istoriji pomenutog takmičenja.
Bonus video:



Goran Munic
Katai zavrsava karijeru u Zvezdi,to je i sam rekao.
stefan.zvicer
Verujem da će u Zvezdi okačiti kopačke o klin
biljana.rebec
Ovo je dobra odluka za obe strane!
Momcilo
Vratice njega Miloje u formu caskom i bice od velike sledece sezone
Ivan Banjac
Zasluzeno potpuno,drago mi je i nadam se da ce otici u penziju iz Zvezde
jelenamilosevic540
Najlepsa vest koju sam mogao da vidim jutros iskreno!