DOSTA JE KIKSEVA: Junajted dovodi golmana - De Hea dobija konkurenciju!?

Mančester junajted želi da pooštri konkurenciju na golu.

David De Hea jedan je od najboljih golmana planete, ali je pokazao da zna da kiksne, posebno ove sezone.

Zato su čelni ljudi Mančestera rešili da dovedu još jednog čuvara mreže, a izbor je pao na iskusnog Jana Zomera.

Zomer bi u Junajted mogao da dođe na pozajmicu, ali je pitanje da li će se Švajcarac odlučiti za takvu opciju jer mu je naglašeno da bi u Mančesteru bio “bek-ap” opcija, dok je u Mehengladbahu prvi golman. A ukoliko bi izgubio minute, možda bi izgubio i status reprezentativca pred Mundijal u Kataru.

Takođe, pored golmana, Ten Hag želi i jednog ofanzivca. U pitanju je Kristijan Pulišić koji nije u planovima Tomasa Tuhela u Čelsiju te želi da napusti klub. Zbog ovoga opcija dovođenja Amerikanca deluje više nego realno.

Da li će do nekog od ovih transfera doći videćemo u danima pred nama.

LJAJIĆ NA PRAGU PARTIZANA! Pobeda nad Hamrunom donosi veliko pojačanje!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MUNDIJAL NA DLANU: Upoznaj Ekvador i osvoji dres! EP02 | Meridian

 

8 Komentara

    Nerealno je pomisliti da će Zomer pristati da bude zamena za glavog golmana a ne prvi golman

    Konkurencija je zdrava,ali De Hea je legenda kluba.

    Igrace opet dobro Junajted,nije im problem De Hea,nego Megvajer.

    Igrac koji je x puta spasavao gol,i sad mu prebacuju par gresaka,strasnoo

    Ja znam da će Mančester da proradi. Onda ih niko vise ne zaustavi.

    Kako Mančester ima probleme. Ko zna sta će se deaiti za kolo dva.

    Ono ne mogu da daju gol a dovode golmana. Meni sve ovo smesno.

    Ma koji golman. Oni moraju da dovedu neke ozbiljne igrače.

Postavi odgovor