Siti razoružao Aston Vilu, sevala Fodenova levica

Mančester siti je lako izašao na kraj sa Aston VIlom (4:1). Menadžer “građana”, Pep Gvardiola je odmorio Kevina de Brujnea i Erlinga Halanda, a meč je obeležio Fil Foden, koji je postigao het-trik.

Ipak, pre Fodena, mrežu Vile je zatresao Rodri, koji je u 11. minutu doveo aktuelne šampione u vođstvo.

SPREMI SE ZA BESPLATNU ZABAVU: Preuzmi BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 100 FREEBET-OVA na Super Heli igri – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

Vila je izjednačila u 20. minutu preko Durana, a onda je Fil Foden u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena matirao Olsena i postigao prvi gol.

Engleski reprezentativac se u 62. minutu, posle asistencije Rodrija, drugi put upisao u listu strelaca, a het-trik je kompletirao u 69. minutu.