Lionel Mesi stigao je prošle godine u PSŽ, ali za sada nije pružio partije koje se od njega očekuju. Kao jedan od razloga spominje se i loša saradnja sa Mbapeom koja je kako kaže sve bolja!
Argentinski fudbaler nakon 15 godina napustio je Barselonu i pridružio se Parižanima.
Kako kaže nije bilo lako priviknuti se na naovu sredinu, kao i upoznati se sa svim novim saigračima.
– Kada sam došao ovde poznavao sam Di Mariju i Nejmara. Kilijana Mbapea sam znao sa utakmica. Trebalo je vremena da se razumemo na terenu. Međutim, mislim kako vreme odmiče da sve bolje funkcinišemo. Igram kao i u Barseloni sa vrhunskim igračima i to mnogo znači – izjavio je Mesi.
Poseban utisak na Argentinca ostavili su navijači “Svetaca”.
– Na Parku Prinčeva je uvek sjajna atmosfera. Najimpresivnije je što navijači pevaju tokom celog meča. Nema stajanja, a naravno sve eksplodira kada postignemo gol. Uživanje je igrati u takvom ambijentu – zaključio je igrač PSŽ-a.
Kako komentarišete ovu izjavu Mesija?
STANOJEVIĆ PRED SPARTU: Zadovoljan sam rezultatom, ne razmišljamo o derbiju!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Crvena zvezda – Partizan: Atmosfera, bakljade, isključenje Radonjića | Finale Kupa Radivoja Koraća!



igor
Očigledno je bilo potrebno da obojica spuste noseve kako bi se bolje razumeli.
zoja
Ovo su price za malu decu samo,zna se da se ne mirisu nesto
nikolaj
Taman kad se skontaju ovaj ce otici hahahha