Mesi nastavlja da pomera granice: Jednom u metu, pet puta saigračima kao na tacni (VIDEO)

Lionel Mesi po mnogima je najbolji igrač na svetu, što dokazuje i ovosezonskim izdanjima u Americi. Argentinski fudbaler briljira u redovima Intera iz Majamija, gde je letos dobio društvo za još ubojiti napad tima sa Floride. Naravno radi se o Luisu Suarezu.

SPECIJALAN POKLON STIŽE: Registruj se i opremi stan – vaučer od 10.000 EUR te čeka!

Da su i dalje sjajan tandem pokazali su u pobedi Intera nad Njujork Red Bulom od 6:2.

Mesi je bio akter kod svih golova domaće ekipe.

Gosti su u 30. minutu došli do vođstva preko Dantea Venzijea, ali kao da su time samo razljutili tim sa Floride.

Mesi je u 48. asistirao za Matijasa Rohasa, da bi se dva minuta kasnije i sam upisao među strelce.

U 62. minutu su glavne uloge bile kao kod prvog pogotka.

Nakon toga je proradila veza Mesi-Suarez, koja je dovela do het-trika urugvajskog napadača golovima u 69, 75. i 81. minutu.

Emil Forsberg je u sedmom minutu sudijske nadoknade sa penala samo ublažio poraz svog tima.

Majami je ovom pobedom ostao na čelu Istoka.

Prvenac Nikole Petkovića u pobedi Šarlota (VIDEO)