Pre nešto više od mesec dana izlazak iz rezultatske krize pronašao je Notingem Forest na gostovanju Totenhemu, ali nisu crveno-beli tada prestali da prave probleme posrnulom velikanu.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Sastav sa “Siti Graunda” nastavio je da živi na talasu pozitivnih rezultata, te samim tim dodatno gura klub iz Londona ka crvenoj zoni i potencijalnom ispadanju u Čempionšip.
Briljirao je Nikola Milenković ove večeri u Sanderlendu, gde je zaključuvao sve prilaze golu gostiju i potpisao rušenje istoimenog domaćina sa ubedljivih 0:5. Pobegao je tako Notingem na velikih plus šest prvom ispod crte – čitaj Totenhemu, uz napomenu da tim Roberta De Zerbija ima meč manje.
Ukoliko Forest nastavi u istom ritmu, utisak je da će se Totenhem za mesto u eliti takmičiti sa gradskim rivalom – Vest Hemom.
Nakon što je Traj Hjum zatresao sopstvenu mrežu sredinom prvog dela igre usledila je propast domaćina. Kris Vud se nadovezao novim pogotkom, da bi već do najduže pauze pitanje pobednika bilo rešeno zahvaljujući golovima Morgana Gibs Vajta i Igora Žezusa.
Za osmeh na licu domaćih navijača postarao se u nastavku Danijel Balard, ali njegov pogodak ubrzo je poništen zbog ofsajda u kojem našao pouzdani defanzivac iz Severne Irske.
So na ranu Sanderlendu sipao je u sudijskoj nadoknadi, svojevremeno čak 41.200.000 evra plaćeni Eliot Anderson.
Bonus video:



vojin
Nema njima spasa prošlu utakmicu kad su prosuli bodove tad mi je postalo jasno da to tetke nema šanse da ostane u ovoj ligi
olga
Videćemo hoce li stvarno ispasti, bilo bi bas šteta zbog PL, legendaran je to klub
aleksandra
Bleki se bori samo za svoj tim i bas ga briga sta ce da bude sa Pevcima
ljubica
Totenhem je u bas velikoj krizi, nmg nikoga da pobeda a oni opet imaju dobar tim