Dvojac iz Prve lige Srbije odleteo na Island

Srpski fudbaleri Jovan Mitrović i Milan Tomić otisnuli su se na sever – u Island, gde će igrati za tamošnji IBV.

Meridian sport te casti – registruj se, uplati 500 i preuzmi odmah bonus od 3.000 DINARA!

Doskorašnji defanzivac Inđije prethodnih godinu i po dana bio je neizostavan član poslednje linije srpskog drugoligaša i ove sezone je sakupio 22 nastupa i postigao dva gola.

Mitrović je pre Inđije nastupao za Zemun, Mihajlovac i mlađe kategorije Smedereva.

Tomić je polusezonu završio u OFK Vršcu, gde je bio prethodne dve godine po odlasku iz pančevačkog Železničara.

Pre Dizelke nastupao je u Severnoj Makedoniji za Breru, gde je stigao posle školovanja u mlađim kategorijama Crvene zvezde.

Bonus video:

4 Komentara

    Ovo je velika šansa za njihovu budućnost!

    Neka im je sa srecom,i Island se smatra inostranstvom!

    Ibv je poznat klub srbima, skoro je igrao protiv Zvezde u kvalifikacijama

    I jedan i drugo Jure pare zato su i otišli ne vredi u našoj ligi ni igrati dugo sko niste u Zvezdi i partizanu

Postavi odgovor