Doskorašnji fudbaler Olimpika iz Liona Musa Dembele, postaće novi član Atletiko Madrida.
Zvanično je potvrdđeno da će francuski fudbaler biti na pozajmici u španskom klubu do kraja sezone. Kako je objavljeno iskusni napadač je prošao sve lekarske preglede, i sad nema više prepreka da se pridruži timu Dijega Simeonea.
-Atltiko Madrid i Olimpik iz Liona postigli su dogovor o pozajmici do kraja sezone. Dembele je prošao medicinske preglede na Univerzitetskoj klinici u Navari pre nego što je postao novi igrač španskog kluba- navodi se u sopštenju Atletiko Madrida.
Kako su ranije preneli mediji, postoji i mogućnost da na kraju sezone Jorgandžije otkupe 24-godišnjaka za 33 miliona evra.
Dembele je karijeru počeo u Fulamu, potom je igrao za Seltik i od 2018. za Lion.
Atletiko Madrid je trenutno prvi na tabeli La Lige sa četiri boda više i dve utakmice manje od drugoplasiranog Real Madrida.
Dramatično u Firenci: Lukaku u 119. minutu rastužio Milenkovića i Vlahovića
Obavezno pogledajte:Nenad Peruničić: I dalje smo uljuljkani u priči da smo rukometna velesila | MOJ UGAO #08



Depardieu
Ima par meseci na raspolaganju da pokaže šta ume i da se dokaže kako bi uverio čelne ljude Atletika da je vredan otkupa ugovora
Grizli88
Da vidimo koliko li ce izdrzati tamo 😀 Mozda ce poludeti i otici negde deseto.
Nirvana
Ne cudi me sto ide u francusku 😀 Ako nista bar ce da vidi malo sveta
Teemo
Verujem da ce u Atletiku biti daleko zadovoljniji
Poppy
Bilo je pitanje vremena kada ce preci u Atletiko
Somi
Atletiko gura ka tituli, pouzdanog igraca su doveli.
Zofa
Dobar transfer Jorgandzija, odlican igrac
Testo
Da vidimo jos koliko dugo ce tako misliti 😀
Flaki
Odlicno pojacanje…odlican igrac…Atletiko moze do titule.