ZVANIČNO: Musa Dembele u Atletiko Madridu

Doskorašnji fudbaler Olimpika iz Liona Musa Dembele, postaće novi član Atletiko Madrida.

Zvanično je potvrdđeno da će francuski fudbaler biti na pozajmici u španskom klubu do kraja sezone. Kako je objavljeno iskusni napadač je prošao sve lekarske preglede, i sad nema više prepreka da se pridruži timu Dijega Simeonea.

-Atltiko Madrid i Olimpik iz Liona postigli su dogovor o pozajmici do kraja sezone. Dembele je prošao medicinske preglede na Univerzitetskoj klinici u Navari pre nego što je postao novi igrač španskog kluba- navodi se u sopštenju Atletiko Madrida.

Kako su ranije preneli mediji, postoji i mogućnost da na kraju sezone Jorgandžije otkupe 24-godišnjaka za 33 miliona evra.

Dembele je karijeru počeo u Fulamu, potom je igrao za Seltik i od 2018. za Lion.

Atletiko Madrid je trenutno prvi na tabeli La Lige sa četiri boda više i dve utakmice manje od drugoplasiranog Real Madrida.

Dramatično u Firenci: Lukaku u 119. minutu rastužio Milenkovića i Vlahovića

Obavezno pogledajte:Nenad Peruničić: I dalje smo uljuljkani u priči da smo rukometna velesila | MOJ UGAO #08

9 Komentara

    Ima par meseci na raspolaganju da pokaže šta ume i da se dokaže kako bi uverio čelne ljude Atletika da je vredan otkupa ugovora

    Da vidimo koliko li ce izdrzati tamo 😀 Mozda ce poludeti i otici negde deseto.

    Ne cudi me sto ide u francusku 😀 Ako nista bar ce da vidi malo sveta

    Verujem da ce u Atletiku biti daleko zadovoljniji

    Bilo je pitanje vremena kada ce preci u Atletiko

    Atletiko gura ka tituli, pouzdanog igraca su doveli.

    Dobar transfer Jorgandzija, odlican igrac

    Da vidimo jos koliko dugo ce tako misliti 😀

    Odlicno pojacanje…odlican igrac…Atletiko moze do titule.

Postavi odgovor