Bivši fudbaler Arsenala i Mančester sitija Samir Nasri stao je u odbranu Vinisijusa posle prvog plej-of meča Lige šampiona i uputio kritiku Žozeu Murinju zbog njegovih komentara nakon utakmice.
Nasri je smatrao da se previše pažnje posvećuje reakcijama brazilskog krilnog napadača, iako je tokom čitavog susreta bio izložen zvižducima sa tribina.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
„Igraču zvižde 90 minuta, a on želi da postigne gol… A uz to – o tome govori Murinjo. Kada je sa Interom prošao dalje pobedivši Barselonu u Ligi šampiona, trčao je krug po stadionu. U pobedi protiv Mančester junajteda klizao je na kolenima 20 metara tokom slavlja, kao da je Tjeri Anri. Nema pravo da tako priča“, poručio je Nasri u programu Canal+.
Polemika je pokrenuta nakon što je Vinisijus u 50. minutu dobio žuti karton zbog proslave gola plesom kod korner zastavice, što je Murinjo okarakterisao kao provokaciju navijača Benfike. Nasri je, međutim, ocenio da je u pitanju normalna reakcija fudbalera koji postiže gol i pokušava da ostane fokusiran uprkos atmosferi i pritisku sa tribina.
BONUS VIDEO:



andrea
Nemaju pametnija posla nego da se prepucavaju javno.