Nedvosmislena poruka Vladana Milojevića za Zvezdine igrače

Overila je titulu Crvena zvezda i sada bez takmičarskog imperativa ide na narednu utakmicu u Lučane, gde će odmeriti snage u četvrtak protiv Mladosti od 18 časova i 30 minuta. Trener srpskog šampiona Vladan Milojević nema nameru da spušta gard, već ističe kako crveno-beli imaju nove motive.

SPECIJALAN POKLON STIŽE: Registruj se i opremi stan – vaučer od 10.000 EUR te čeka!

“Ekipa Mladosti je apsolutno zasluženo u plej-ofu. Ispratili smo prethodne utakmice tima iz Lučana. Rasterećeni su i uvek igraju dobro i na strani, a pogotovo kada su domaćini. Imaju spoj izuzetnih igrača, koji su dosta iskusni, ali u poslednje vreme su predstavili i par dobrih mladih igrača. Mislim da su jaki kao kolektiv. Očekuje nas teška utakmica, kao i sve prethodne koje smo odigrali”, istakao je Vladan Milojević.

Zdravstveni biltet je idealan.

“Svi igrači su spremni. Nemamo kadrovskih problema, videćemo još danas. Imali smo par dana odmora. Mislim da će svi biti spremni, pitanje je samo za koji sastav ćemo se opredeliti”.

Imao je Milojević i poruku za sve zvezdaše.

“Poručio bih i ovom prilikom našim navijačima da dođu da nas bodre. Bez obzira na sve, ovo je jako bitna utakmica. Tako treba da razmišljamo, fokusirani smo. Uvek je lepo videti ispunjene tribine i da su tu naši navijači, koji nam daju vetar u leđa”.

Zvezda je overila 35. šampionsku titulu, ali trener Zvezde ima nove ciljeve, koji je saopštio svojim igračima. Poruka je jasna, a ona glasi – opuštanja nema!

“Kada smo matematički obezbedili titulu i ostvarili cilj, na utakmici protiv TSC, to veče smo se radovali, a zatim i malo odmorili, to je već iza nas. U ovom trenutku imamo nove ciljeve, to sam rekao i igračima. Nema opuštanja, idemo dalje da radimo. Ima puno stvari koje me interesuju, napredak i razvoj ekipe, kao i igrača pojedinačno. Motivisani smo”, zaključio je Vladan Milojević.

Bonus video:

4 Komentara

    Tako govori pravi trener uspesne ekipe uvek se igra punom snagom!!!!!

    Ovo je sad sansa za mlade snage,da se nametnu Vladanu

    Poruka koju im šalje je odlična, nema opuštanja i svakog protivnika treba doživeti isto

    Tako i treba pdigrati sve utakmice do kraja na nivou kakav je sam klub nema puštanja nikoga

Postavi odgovor