OFK Beograd pogurao Zvezdu ka Ligi šampiona

Nadali su se na Marakani da će još u toku nedelje osvojiti titulu namenjenu šampionu Omladinske lige Srbije, ali ih je Napredak u Kruševcu šokirao.

Slavio je domaćin sa 4:2, tako da je proslava bila odložena.

Međutim, činjenica da je OFK Beograd danas pobedio IMT rezultatom 3:2, dovela je do toga da su crveno-beli matematički osvojili titulu.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Nema sumnje da će znati kako to da proslave izabranici Nenada Milijaša koje sutra od 13:30 očekuje meč sa Vojvodinom.

Zvezda je ovim odbranila titulu, i ponovo obezbedila izlazak u Evropu, gde će i naredne sezone igrati Ligu šampiona za mlade. Od toga u kojoj će stazi takmičenja biti, zavisi od prvog tima.

Čini se da je ovo još jedna nadarena generacija crveno-belih dečaka. Već su u prvom timu – Dimitrije Šarić, Vasilije Subotić i Vuk Draškić. Nije isključeno da Dejan Stanković ubrzo priključi još nekolicinu.

BONUS VIDEO:

0 Komentar

    Da budemo realni sigurno će omladinci više ceniti titulu sad kad su morali da se pomuče za nju.

    Sada su definitivno omladinci Zvezde šampioni!

Postavi odgovor