Trener Mančester junajteda Ole Gunar Solšer nije krio zadovoljstvo nakon pobede njegovog tima nad ekipom Lidsa, u 14. kolu Premijer lige.
Junajted je deklasirao Lids rezultatom 6:2, što im je donela samo pet bodova manje od lidera na tabeli Premijer lige, Liverpulom.

Ole Gunar Solšer je izrazio svoje žaljenje što ovako dobroj partiji njegovog tima nisu prisustvovali navijači.
-Fantastična igra od prvog minuta. Zamislite da je na stadionu bilo još 75 hiljada ljudi- izjavio je Solšer.
Solšer je posebno istakao način igre njegovih izabranika.
-Igra je bila luda, brza… Bez obzira na rezultat, Lids uvek igra određenim stilu, i na 5:0 i na 0:5. Nismo prošli još ni pola puta. Ne gledamo mesto na tabeli, već pratimo napredak ekipe- zaključio je Solšer.
Kritike pljušte, ali brojke su na strani Tadića!
Obavezno pogledajte:ZOLTAN SZABO | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #34



Erik
Ozbiljan bi delirijum bio da su bili prisutni navijači
napredak
Mancester Junajted je odigrao malo reci sjajnu utakmici sa Lidsom,sto i rezultat jos bolje pokazuje,savrsenih 6:2….Ko ne bi bio srecan????
Flaki
Bilo bi lepo..ljudi su zeljni fudbala..Mancester je veliki klub i navijaci bi svakako uzivali u onakvoj predstavi.