Pre tačno godinu dana, štoperski tandem Crvene zvezde su činili Veljko Milosavljević i Andrej Đurić. Prvi je otišao u Bornmut za rekordnih 15.000.000 evra, dok je drugi krenuo put Švedske.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Đurić je pojačao Malme koji je za njega izdvojio 1.500.000 evra, ali snažni defanzivac nema veliku minutažu u Švedskoj.
Da li to znači i promenu pozicije? Videćemo, ali Đurić je delovao kao napadač na prijateljskom meču protiv Kalmara (1:1).
“Mrzim da gubim. Mislim da ekipi treba više igrača poput mene koji će pokazati koliko vole da pobeđuju. To je ono što sam želeo da demonstriram na tom meču. Ako mogu da centriram, postignem gol – to ću učiniti. Stvarno sam želeo da se upišem u strelce i da poguram tim”, rekao je Đurić za “Gasetten” i dodao:
“Nisam neko ko beži od odgovornosti – naprotiv. Prošao sam mnogo toga u karijeri, iako imam samo 22 godine. Igrao sam u Zvezdi, najvećem klubu u Srbiji, kao i u brojnim drugim sjajnim ligama, evropskim takmičenjima. Sada se u Malmeu desi da sam dan nakon utakmice kada je trening oporavka – najstariji.”
Iza Đurića je težak period. Povredio se na prijateljskoj utakmici protiv Sparte početkom godine. Sada se vraća.
“Dobio sam udarac u zadnju ložu. Trebalo je i ranije da se vratim, ali se pogoršalo. Desio se neki problem sa mišićem. To je fudbal”, rekao je Đurić.
BONUS VIDEO:



aleksandar
Čudne price priča Fudbal ko bi rekao da će od odbranbenog igrača završiti u napadu i sto je najjace raditi odlično