Partizan dobio mogućeg protivnika, neće biti lako

Fudbaleri Partizana saznali su ime mogućeg protivnika u 3. kolu kvalfikacija za Ligu Evrope. To je Šarlroa iz Belgije.

Na žrebu je odlučeno da ako Partizan u 2. kolu prođe Sfintul iz Moldavije igra protiv pomenutog protivnika iz Belgije. Meč bi bio na programu 24. septembra i to u Belgiji.

Mogao je Partizan i protiv Alanje iz Turske i Desne iz Ukrajine, ali kuglice su rekle svoje.

Po ovogodišnjim pravilima UEFA u kvalifikacijama se igra po jedan meč. U slučaju nerešenog rezultata pobednika će odlučiti produžeci ili penali.

I Vojvodina i TSC su dobili rivale.

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #10 | ŽELjKO URDAREVIĆ

16 Komentara

    Z trecem kolu ce igri biti kraj, ne verujem da moci da ih prodju

    Ako prodju u trece kolo bas ih ceka pretezak zadatak, jak protivnik im dolazi

    Jaci protivnici u trecem kolu Lige Evrope nego Lige Sampiona

    Trenutno kako igra Partizan sve ekipe su bolje, bilo bi to jako prijatno iznenađenje da crno-beli prođu u treće kolo kvalifikacija za LE.

    u trece kolo mozda i prodje ali trece nece sigurno ipak pretezak protivnik

    Bas tako, mada uvek verujem u iznenadjenja

    Sarloa nije neki klub u Belgiji

    Ali su bolji od Partizana sigurno

    Ma izgubice kao da gledam …jaki su za nas klub

    Dobro neće biti lako sigurno, ali nije ni tolko strasno.

    Pa prvo mora da pobedi 17.septembra Sfantul u Moldaviji.

    kakav Sfantul njih treba da dobiju sa pola gasa, e vec sa Sarlom je druga prica

    voleo bi da nije tako ali mislim da je Partizanu ovde kraj kada prodju ove sto ni ne mogu da izgovorim kako se zovu,bas bi voleo da gresim i da me demantuju,ali mnogo tesko

    tesko Partizanu to je sigurno,Kada se kaze Sarloa i nije neko zvucno ime i mnogi ce reci,ma prolazimo dalje,ali taj Sarloa je prvi u Belgiji sa sve 4 pobede,tako da crno im se pise

Postavi odgovor