KANONADA PARTIZANA: Crno-beli demolirali Kolubaru, bivši trener Zvezde gledao dominaciju Rikarda Gomeša! (VIDEO)

Partizan je odigrao najbolji meč ove sezone i slavio je na gostovanju Kolubaru rezultatom 5:1.

Meč u Lazarevcu bio je spektakularan već od samog starta jer je Rikardo Gomeš pogodio mrežu domaćih već u prvom minutu.

Odgovorila je Kolubara samo sedam minuta kasnije preko Nemanje Milojevića, sina nekadašnjeg trenera Zvezde Vladana koji je utakmicu posmatrao sa tribina.

Može Milojević da bude ponosan na svog sina zbog gola, ali je taj pogodak ostao u senci fenomenalnog Rikarda Gomeša.

Svoju dominaciju Gomeš je nastavio u 18. minutu kada je pogodio za 2:1.

Ubrzo je Natho povisio prednost Partizana, a do odlaska na odmor Rikardo je pogodio glavom za 4:1.

Nastavak je doneo nešto mirniju igru, a od zanimljivih dešavaja mogu da se izdvoje gol Kvinsija Meniga za 5:1 i reakcija Ljubomira Fejse koji nije želeo da uzme kapitensku traku kada je Slobodan Urošević izlazio iz igre.

U drugom meču koji se igrao u isto vreme Vojvodina je pred svojim navijačima, ali i selektorom Srbije, Draganom Stojkovićem Piksijem, savladala Voždovac sa 2:1.

Dva pogotka za Vojvodinu postigao je novajlija Čumić, dok je gol za Voždovac dao Burmaz.

DA LI SE ZVEZDA OGREŠILA O NJEGA? Ohi debitovao za Brondbi i odmah pogodio! (VIDEO)

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MUNDIJAL NA DLANU: Upoznaj Vels i osvoji dres! EP08 | Meridian Svetsko prvenstvo Katar 2022