Ekipu Partizana već u četvrtak očekuje prvi od dva susreta sa Oleksandrijom, u okviru druge runde kvalifikacija za plasman u Ligu konferencija.
Meridian sport ti donosi BONUS DOBRODOŠLICE – do 6.500 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Zbog rata u Ukrajini, duel će biti odigran u Poljskoj, a dva kluba u komunikaciji sa krovnom organizacijom evropskog fudbala, postigli su dogovor o izostanku gostujućih navijača sa obe utakmice.
Saopštenje beogradskih crno-belih prenosimo u celosti i bez izmena.
“U skladu sa bezbednosnim procenama, organizacionim zahtevima i implikacijama dvomeča drugog kola UEFA Lige konferencija, nadležni organi, organizatori takmičenja i oba kluba saglasili su se da se utakmice između FK Partizan i FK Oleksandrija odigraju bez prisustva gostujućih navijača.
Stoga molimo naše navijače da ne planiraju putovanje u Poljsku na prvi susret, koji će biti odigran 24. jula 2025. sa početkom u 19.00 časova kako bi se izbegle eventualne neprijatnosti usled nemogućnosti prisustvovanju utakmici.
Zahvaljujemo se na razumevanju i podršci”, navodi se u saopštenju FK Partizan.



davidpantelic80
Mozda je tako i najbolje za obe strane