Liverpul je produbio agoniju Mančester sitija, savladavši ga na Enfildu – 2:0, a Pep Gvardiola imao je sukob sa domaćim navijačima koji su mu pevali pesmu da će ga ujutru sačekati otkaz na Etihadu.
Posle meča, katalonski stručnjak je izjavio:
“Zašto nisu počeli to da viču na 1:0? Zašto nisu to radili prošle sezone kada smo osvojili Premijer ligu? Zašto žele da sada dobijem otkaz? Nisam očekivao to od Enfilda. Razumljivo mi je kada to rade klubovi poput Brajtona, ali Enfild? Možda je to zbog poštovanja koje uživamo. Znaju da smo osvojili šest titula Premijer lige”.
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!
Ipak, čestitao je Liverpulu na zasluženoj pobedi, podsetivši da je Slotov tim bio naročito silovit u prvih 15 minuta i da mu igrači pomažu da što bezbolnije zaobiđu krizu.
“Osvojili smo Premijer ligu, bili smo u polufinalu FA Kupa, u četvrtfinalu Lige šampiona. Nije to bilo pre jednog veka, već nedavno. Situacija je od starta sezone teška iz mnogo razloga. Znam da igrači žele da rade, zbog kluba i zbog mene. Uopšte ne sumnjam u to. Moramo da okrenemo stvari i da počnemo da pobeđujemo. Cilj je da pobedimo u narednoj utakmici, pa da nastavimo korak po korak”.
Podsetimo, Siti je četvrtim porazom u nizu doveo sebe u težak položaj,tronu pošto zaostaje ogromnih 11 bodova nad liderom Liverpulom.
BONUS VIDEO:



srboljub.birmancevic
Navijači nemaju osećaj vernosti prema treneru i timu, za njih su samo pobede i uspesi važni.
nemanja.stanisic
Proslost je Gvardioli fantasticna i uspesna ,ali sadasnjost je realnost…..
Ivan Banjac
Pa zato sto ne znate nista i zato sto si potrosio ogroman novac za igrace
jelenamilosevic540
Boli ga mnogo izgleda ovo,ne moze da podnese prozivke