PL: Gol iz kornera, goleada u Birmingemu i trijumf Lutona možda i vredan opstanka!

Odigrano je još pet mečeva subotnjeg programa Premijer lige, a ni ovaj put nije moglo da prođe bez velikih uzbuđenja.

Najviše golova viđeno je u Birmingemu, gde su Aston Vila i Brentford podelili bodove – 3:3, a ponovo je blistao napadač domaćina Oli Votkins sa dva gola.

SPREMI SE ZA BESPLATNU ZABAVU: Preuzmi BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 100 FREEBET-OVA na Super Heli igri – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

Potez dana je delo Vord Prausa, koji je postigao pogodak direktno iz kornera i tako najavio trijumf Vest Hema u gostima nad Vulvsima – 2:1.

Everton je na svom terenu pobedio Barnli – 1:0, golom Kalverta Luina u finišu prvog dela, a najbitniju pobedu ostvarili su fudbaleri Lutona protiv Bornmuta 2:1.

Vodile su Trešnjice od 52. minuta golom Tavernijea, a preokret Lutonu doneli su Klark u 72. i Moris u 90. minutu meča, što bi mogao da bude i trijumf koji će biti vredan opstanka.

I Njukasl je zabeležio trijumf u Londonu, ovoga puta preko Fulama – 1:0, a jedini gol na meču bio je delo Bruna Gimaraeša.