Filip Mladenović je ponovo bio strelac za Legiju, u utakmici 23. kola poljske Ekstraklase. Varšavski tim je bio bolji od Pogona iz Šćešina sa 4:2.
Reprezentativac Srbije koji je nedavno bio deo našeg nacionalnog tima u mini ciklusu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru, pogodio je već u 4. minutu. Ovo mu je bio šesti pogodak u sezoni, a pre 20-ak dana bio je Mladenović i dvostruki strelac protiv Varte.
Zatim je nastavio Tomaš Pekhart, golovima u 10. i 14. minutu. Već u 29. minutu bilo je i 4:0, a strelac tog gola bio je Mateuš Viteška.
Poraz su samo ublažili Adam Fražak, golom u sudjskoj nadoknadi u prvom poluvremenu, kao i Kamil Drigas u 83. minutu sa bele tačke.
Legija je ovom pobedom samo uvećala razliku na tabeli Ekstraklase. I dalje je prva sa 51 bodom, dok Pogon ima deset manje. Oba tima su odigrala po 23 utakmice.
IMAMO LI GOL SEZONE? Pantić pogodio sa pola terena (VIDEO)
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Mateja Kežman | Priče iz kraja #10



Pele
Najavi četvorku u 4. minutu! 🙂 Sjajan igrač! 💪
Flaki
Mladenovic i Legija igraju odlicno svaka cast i ja mislim da Mladenovic zasluzuje pozv ureprezentaciji
Dambo
Igrama u Legiji je pokazao zašto je reprezentativac, pravi igrac za nas tim
Somi
Igra Mladenović fenomenalno, takav bek treba Zvezdi, mnogo bih voleo kad bi uspeli da ga vrate u crveno bele