Potop Darmštata: Hofenhajm servirao šesticu fenjerašu

U prvoj utakmici pretposlednjeg, 33. kola Bundeslige Darmštat, koji je još odavno izborio kartu u jednom pravcu u Cvajtu doživeo je pravi debakl u poslednjem meču pred svojim navijačima od strane Honfehajma – 6:0.

SPECIJALAN POKLON STIŽE: Registruj se i opremi stan – vaučer od 10.000 EUR te čeka!

Gosti su odigrali jedan od najboljih mečeva u sezoni i zaseli na 7. poziciju koja će im ukoliko na istoj ostanu doneti nastup u Evropi (Ligi konferencija) naredne sezone.

Hofenhajm se prosto poigravao sa domaćim igračima, spakovao čak pet golova za poluvreme, i utisak je da su u nastavku “spustili gas” kako ne bi u potpunosti ponizili rivala.

Damštat je načeo Bebu u 2. minutu, Bajer je samo četiri minuta kasnije duplirao vođstvo da bi Kaderbak u 22. i Kabak u 26. najavili totalni potop.

Do kraja prvog poluvremena Bajer je drugim golom postavio ogromnih 5:0.

Bebu je svojim drugim pogotkom u 51. minutu stavio tačku na meč i oproštaj Damštata od navijača i elitnog ranga učinio gorkim.