Ima šta da se vidi ovog popodneva u Engleskoj, pošto u standardnom terminu od 16 časova ima na meniju pet utakmica, a ubedljivo najuzbudljivija je između Čelsija i Brajtona, gde je za poluvreme palo čak šest golova.
Plavci vode trenutno sa 4:2, a sva četiri pogotka za domaću ekipu postigao je neverovatni Kol Palmer. I to nije sve. Engleski reprezentativac je tako postao prvi igrač ikada u Premijer ligi koji je postigao četiri gola u prvom poluvremenu.
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!
Nije tu kraj pisanju istorije u najjačoj ligi na svetu. Brentford je poveo u prvom minutu protiv Vest Hema, a to je treća uzastopna utakmica u prvenstvu na kojoj je postigla gol u prvih 60 sekundi.
Strelac je bio Mbeumo, a isti igrač je zatresao mrežu i Totenhema, dok je Visa postigao pogodak protiv Sitija.
Bonus video:



davidpantelic80
Palmer je jos jednom pokazao da je najbolji igrac Celsija i ove sezone
Boza Stefanovic
Nemam dovoljno reci hvale za Palmera, momak koji nikako nikad nigde ne bi trebao da sedi na klupi, jednostavno previše predrasuda je vezano za njega, dok on kad je na terenu upravo samo reseta golovima
kluka4002
Kako igra palmer ovo nije realno šta čovek radi 4 gola u prvom poluvremenu ..ju ju ju a u Sitiju mu nisu dali priliku kako je Pep pogresio sa njim