Kragujevčani zakucali Radnik na dno Superlige

Radnički 1923 pobednički je okončao ovu godinu. Kragujevčani su na svom terenu savladali Radnik sa 1:0 u meču devetog kola Superlige Srbije.

Izabranici Feđe Dudića minimalnim rezultatem došli su do nova tri boda, a gol odluzke na stadionu Čika Dača postigao je Vajdi Šahli u 22. minutu utakmice.

Gosti su minut pre toga imali dobru priliku, ali je Stojan Leković odlično reagovao.

Radnički 1923 je uzvratio lepom akcijom u kojoj je učestvovalo nekoliko igrača, a Branislav Milošević uputio je centaršut sa levog boka na koji je natrčao Šahli i udarcem glavom matirao Stefana Ranđelovića.

U nastavku je bilo nekoliko prilika na obe strane, ali nije bilo promene rezultata.

Ovom pobedom kragujevački superligaš stigao je do 23 boda i trenutno je deveti na tabeli, dok je Radnik ostao poslednji na tabeli sa 11 osvojenih bodova.

Radovan Pankov: Partizanova odbrana nema šanse protiv Zvezdinog napada – Katai rešava derbi!