Brejk Nišlija na severu Srbije: Joksimović nadmudrio Lalatovića

Zlata vredan trijumf ostvarili su fudbaleri niškog Radničkog na gostovanju u Subotici. Preporodio je Dejan Joksimović sastav sa “Čaira“, koji se većim delom sezone isticao kao kandidat za selidbu u niži rang, a dobar rad isplivao je na videlo protiv ekipe Spartaka.

SPREMI SE ZA BESPLATNU ZABAVU: Preuzmi BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 100 FREEBET-OVA na Super Heli igri – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

Nišlije su režirale “brejk” na “Gradskom stadionu“. Slavili su gosti sa 1:2, pobegli iz kritične crvene zone i na minimum sveli šanse Spartaka za plasman u plej-of Superlige.

Joksimović je uspeo da nadmudri Nenada Lalatovića, a u tom poduhvatu veliku ulogu odigralo je raspoloženje njegovih izabranika.

Najpre je u 17. minutu meča Aleksandar Vojnović proigrao Delea, a Nigerijac je još jednom opravdao epitet pojačanja i doveo goste u vođstvo.

Oduševljenje na tribinama u Subotici usledilo je u 67. minutu, kada je Jamkam zatresao sopstvenu mrežu i oživeo šanse domaćih o eventualnom preokretu.

Ipak, sve je ostalo u domenu nedosanjanog sna za Subotičane, jer je Stefan Cvetković golom u 84. minutu potpisao “brejk” Reala sa Nišave.