RIKARDO NE STAJE: Gomeš u centru pažnje, Natho ga podržava - Partizan ide ka pobedi uz tri gola napadača za 38 minuta! (VIDEO)

Rikardo Gomeš ima svoj šou u Lazarevcu.

Pošto je pogodio za 1:0, a zatim i napravio kiks u odbrani posle kog je Kolubara izjednačila (te dve situacije možete pogledati OVDE), Rikardo je već u 18. minutu doneo novu prednost crno-belima.

Partizan ponovo vodi zahvaljujući svom napadaču, a evo na koji način je Rikardo postigao drugi pogodak na meču u Lazarevcu.

Brzo je Partizan stigao i do prednosti od 3:1 kada je Natho u 32. minutu iskoristio neopreznost čitave odbrane Kolubare.

Nije se dugo čekalo na novi gol i pogodio je, pogađajte ko? Naravno – Rikardo Gomeš!

Iskoristio je Gomeš asistenciju Živkovića i glavom je, u 38. minutu, postigao svoj treći gol za 4:1.

ŠOU U LAZAREVCU: Do 10. minuta – dva gola! Partizan poveo preko Rikarda, Milojević izjednačio na asistenciju Hrvata! (VIDEO)

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MUNDIJAL NA DLANU: Upoznaj Vels i osvoji dres! EP08 | Meridian Svetsko prvenstvo Katar 2022