Roma i Milan podelili bodove - fudbal se igrao tek u 90. minutu (VIDEO)

Fudbaleri Rome i Milana su remizirali sa 1:1, u okviru 32. kola Serije A. Oba gola pala su u završnici meča.

Obe ekipe su samo po jednom ozbiljno zapretile tokom prvog poluvremena, prvo je Lorenco Pelegrini gađao sa peterca, ali je lopta pogodila njegovog saigrača i promenila pravac, a potom u šestom minutu nadoknade prvog poluvremena Fikajo Tomori  je mogao da dovede Milan u vođstvo, ali nije bio precizan.

Ono što je zanimljivo jeste da obe ekipe nisu imale šut u okrvir gola tokom prvog poluvremena.

Tako je bilo i u drugom,  bez većih šansi sve do završnice meča, tačnije sudijske nadoknade.  Roma je doša do vođstva u 93. minutu golom Tamija Ejbrahama na asistenciju Zekija Celika, a samo četiri minuta kasnije Rafael Leao je asistirao Aleksisu Salemakersu za 1:1.

Srpski fudbaler Nemanja Matić je odigrao čitav meč, a zbog grubog faula je u 24. minutu zaradio žuti karton i zbog kojeg propušta sledeću utakmicu.

Milan je trenutno četvrti na tabeli sa 57 bodova, koliko ima i njihov današnji rival petoplasirana Roma. Od trećeg mesta, na kojem je Juventus ih deli dva boda, a četiri od drugoplasiranog Lacija. Sa druge strane, Napoli je ubedljivo prvi sa 78 osvojenih bodova.

U narednom kolu Roma gostuje Monci, dok “Rosoneri” dočekuju Kremonese.

EKSKLUZIVNO: Poklon za sve čitaoce Meridian Sporta – 2.000 RSD za online klađenje!