Rus najavio Nikolića u Zenitu: On je sjajna opcija, najbolji trener u mojoj karijeri

Bivši reprezentativac Rusije, Fjodor Smolov, biranim rečima je govorio o srpskom stručnjaku Marku Nikoliću, sa kojim je uspešno sarađivao u moskovskoj Lokomotivi.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Nikolić ove sezone beleži fantastične rezultate, pošto je već u prvoj godini na klupi atinskog AEK-a osvojio titulu šampiona Grčke.

Smolov ne krije da mu je Srbin ostao u najlepšem sećanju.

“Marko Nikolić je najbolji trener u mojoj karijeri. Spoj njegovih ljudskih i profesionalnih kvaliteta je čista vrhunska klasa. Pun je poštovanja, pažljiv, a u isto vreme maksimalno profesionalan i zahtevan”, izjavio je Smolov.

Iskusni napadač smatra da bi bivši strateg Partizana bio idealno rešenje za klupu ruskog giganta iz Sankt Peterburga u budućnosti.

“Mislim da bi on bio veoma zanimljiva opcija za Zenit nakon odlaska Semaka. Razmišljao sam o tome. Verujem da bi Marko bio spreman da uzme Zenit u razmatranje, ali mu to trenutno nije u sferi interesovanja. Čujemo se redovno i znam da iskreno uživa u prilici da se takmiči u Evropi. Kada se naši klubovi vrate u evropska takmičenja, verujem da bi mogao da razmisli o povratku u Rusiju”, zaključio je Smolov u ruskom podkastu.

BONUS VIDEO:

0 Komentar

    Sigurno Nikolic nece u Rusiju jer zasto da propusti da sa AEKom igra u Ligi sampiona

    Zanimljivo je kako se Nikolicevo ime stalno provlaci u kontekstu velikih klubova. Ako ga Smolov vidi u Zenitu, sigurno ima razloga za to

    Kad bivsi reprezentativac kaze da mu je neko najbolji trener u karijeri, to vec dovoljno govori. Nema tu mnogo prostora za raspravu

    Nikolic vec godinama pokazuje koliko je ozbiljan trener. Nije cudo sto ga igraci ovako hvale, to se ne vidja cesto u modernom fudbalu

Postavi odgovor