Nova šampionska trka u Kini počela je pre nedelju dana, a sredinom marta u borbe će krenuti i tamošnji drugoligaši. Pripreme za početak trke donele su niz transfera, a među njima i proširenje srpske kolonije u najvećoj azijskoj državi.
Poslednji u nizu Srba pridošlih i Kinu je Igor Ivanović, ofanzivac koji je iz kazahstanskog Tobola stigao kao slobodan igrač. Nekadašnji član Napretka tako se u drugoligaškom društvu pridružio sunarodnicima Aleksandru Paločeviću, Nemanji Čoviću, Milanu Marčiću, Aleksandru Andrejeviću i Mariju Maslaću.
Meridian sport te časti – registruj se, uplati 500 i preuzmi odmah bonus od 3.000 DINARA!
Zanimljiv podatak je da uz pomenutu šestoricu, srpski fudbal u Kini predstavljaju i članovi elite Uroš Spajić, Nikola Radmanovac, Rade Dugalić, Lazar Rosić i Branimir Jočić, te je sa 11 igrača naša zemlja treća na listi legionara, iza veoma dominantnog Brazila, koji u prva dva ranga predstavlja 43 igrača, i Hong Konga sa 12.
Iza Srba su Portugalci (10), Španci (7), Nigerijci (4), Kamerunci (3)…
Bonus video:



srboljub.birmancevic
Kinezi očigledno cene naše sportiste a možda smo im mi najjeftiniji.
nemanja.stanisic
Da odu svi nasi igraci,odnosno svi nasi gradjani koji mogu da hodaju ne bi se ni primetilo da su dosli u Kinu!!!!