A brate mili najavili su tu utakmicu kao da igraju finale lige šampiona pa neka zakaže neku prijateljsku bave kao odigraju kao da je toliko bitno tko će pobijediti Messi ovaj ekipa ili ekipa od lamina ja malo mislim čemu to