ZA SPAS: Srbin kupio klub u Turskoj i planira povratak u elitni rang!

Srbin, Dragan Šolak, kupio je još jedan fudbalski klub.

Pošto je postao većinski vlasnik Sautemptona, Šolak i njegov investicioni fond “Sport Republic” kupili su 70 odsto akcija Gectepea koji je bez vlasnika od marta.

Predsednik i biznismen Mehmet Sepil se početkom proleća povukao iz kluba nakon osam godina. Sada će na čeonoj funkciji biti Rasmus Ankersen koji će prisno sarađivati sa Šolakom.

Gectepe je ove sezone napustio elitni rang turskog fudbala, te su Šolak i njegov investicioni fond došli kao spas. Cilj je, naravno, povratak u najviši rang.

JOVIĆ SAOPŠTIO SPISAK: Sastav Srbije U19 za EP je poznat!

OBAVEZNO POGLEDAJTE:SVEDSKA vs. SRBIJA – Meridian PES Predictor ep.120 @Beki

 

3 Komentara

    Ne može čovek da bude vlasnik jednog kluba već mora i drugog čisto da se vidi da može da postigne multitasking

    Nije Šolak običan srpski biznismen mnogo je moćniji od toga a sigurno će pomoći klubu da budu najbolji u Turskoj ligi

    Ma nema njima pomoći, treba im bolji vlasnik

Postavi odgovor