Bivši napadač Crvene zvezde pojačao trećeligaša, sviraće se violina u Novom Sadu

Trenutno četvrtoplasirani sastav Srpske lige – Vojvodina, Kabel, angažovao je veliko pojačanje u nameri da izbori plasman u viši rang takmičenja. U redove novosadskog kluba stigao je nekadašnji centarfor Crvene zvezde, Srđan Vujaklija.

Prekaljeni 35-godišnji golgeter promenio je klub, ali ne i grad – imajući u vidu da je tokom aktuelne sezone branio boje Mladosti GAT, a prethodno ekipe RFK Novi Sad.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

Napadač, prepoznatljiv po gestikuliranju sviranje violine tokom proslave pogodaka, promenio je veliki broj klubova tokom 18 godina profesionalne karijere.

Vujaklija je počeo u Veterniku, odakle se po prvi put uputio u Novi Sad, a potom je branio boje subotičkog Spartaka, Hajduka iz Kule, Banata, Al Šababa, Proletera, čačanskog Borca, Crvene zvezde, Ordabasija, Gvangžua, Borca iz Banjaluke, Dokse, Rovaniemija i spomenutog GAT-a.

Najbolji golgeterski učinak zabeležio je u sezoni 2015/16 kada je u dresu Borca iz Čačka postigao 15 golova, što ga je kasnije preporučilo sportskom sektoru Crvene zvezde.

Osim Vujaklije Kabel su prethodnih dana pojačali Stefan Dražić, Andrej Pivaš, Filip Ilić, Đorđe Prolić i Ognjen Babić.

Bonus video:

3 Komentara

    Ako bude dao vise od 5 golova za polusezonu bice dobro hahaha

    Pitanje koliko ce on biti pojacanje.On jeste neko ime ali kvalitet nije

    Ovaj je igrao u Zvezdi kao sto sam ja igrao,nije video teren

Postavi odgovor