Stojković: Postoje frustracije, plan je bio da pobedimo Englesku

Jeste Srbijaizgubila na startu Evropskog prvenstva od Gordog Albiona – 1:0 (1:0), međutim, pokazala je napredak u odnosu na Mundijal u Kataru i u preostala dva meča ima realne šanse za prolazak u osminu finala.

Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 5.000 RSD bonusa

Selektor Srbije, Dragan Stojković dao je izjavu posle meča i apostrofirao to da je plan Orlova bio da se utakmica pobedi.

“Isfrustriranost postoji kad izgubimo utakmicu. To nije bio plan, plan je bio da pobedimo. Nismo se uplašili osim u tih 15 minuta, kada smo svesno dali loptu Englezima. Bili smo dobri u defanzivnoj zoni, naterali smo Engleze da se brane i mislim da treba da budemo ponosni. Sve je to život, nema čega da se stidimo. Možemo dosta toga i pokazaćemo to”.

Na pitanje da li je Tadić bio povređen, pa zato nije počeo meč – odgovorio je:

Želeo sam da poštedim Tadića i znao da će doneti razliku u nastavku. To je sve bio deo plana, opet kažem, odigrali smo hrabro i pored ovako jake Engleske, favorita za osvajanje, samo je falio gol. Teško da možete da pobedite bez datog pogotka” završio je Stojković izlaganje za Arenu sport.