SUPERLIGA IZABRALA: Kajević je najbolji u 13. kolu

Za najboljeg igrača 13 kola Linglong Superlige Srbije proglašen je Asmir Kajević.

Na sajtu nacionalnog šampionata naše države objašnjeno je zašto je iskusni, 30-godišnji fudbaler zaslužio ovu nagradu.

-Završeno je još jedno prvenstveno kolo koje je donelo nekoliko zanimljivih mečeva i nekoliko uslovno rečeno neočekivanih rezultata. Najubedljiviju pobedu ostvarila je ekipa Čukaričkog koja je sigurnom igrom u duelu sa gostima iz Novog Pazara stigla do važnih bodova u borbi za vrh tabele. Popularni “brđani” bili su izuzetno raspoloženi za igru, slavili su rezultatom 4:0, a ključna figura bio je iskusni Asmir Kajević.

Ofanzivni vezista je odličnom partijom dokazao da je istinski lider ekipe u odsustvu povređenog Marka Docića, a sa dva pogotka u ključnim trenucima utakmice osigurao je trijumf svog tima i obezbedio mirniju završnicu utakmice. Treba reći da su sjajne partije na ovom meču pružili i njegovi saigrači Veljko Birmančević (strelac i asistent) i Nikola Ćirković (dvostruki asistent), što je naš izbor za najboljeg aktera ove runde takmičenja učinilo mnogo težim. Presudile su nijanse da to bude baš Asmi Kajević, pre svega zbog kontinuiteta sjajnih igara i zrelosti koju je pokazao u igri – navedeno je na sajtu.

Čukarički posle 13 kola ima 22 boda i nalazi se na sedmom mestu na tabeli. U sledećem kolu, u malom beogradskom derbiju dočekaće Voždovac.

LA LIGA: Ludnica u Valensiji, golovi u nadoknadi, crveni kartoni, golčina Arsenalovog deteta…

OBAVEZNO POGLEDAJTE: VINKO KAŠLjE?!! | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #27

12 Komentara

    Bitno da sad nije niko izbran za igraca kola vecitih. U svakoj prici se oni pominju

    Decko jenodigrao odlicno mec, zasluzio je nagradu najboljeg ovog kola

    Kakva liga takvi i igrači

    I to sto kazes, on samo moze u nasoj ligi da igra

    Mozda je tu nesto vise od golova 😀 Al to necemo znati dok ga ne kupi neki bolji tim 😛

    Koji bolji klub kad vec ima 30god, njegova karijera je pri kraju

    Bez obzira na protivnika čovek je odigrao perfektnu utakmicu i svakako zasluzio to priznanje

    istina,bar je dokazao da je bolji od ostalih u ekipi.

    Sve si upravu decko je ovu utkmicu odigrano na viskom nivou i zasluzio priznanje

    nije tesko dati golove ekipi Novog Pazara koja sada igra jako losije nego ikada,ali opet i to je neki uspeh

    Istina,mada pored toliko losih igraca cesto i oni dobri ne mogu da se pokazu.

    Sad uspade da nista ne zanu a uzeli bodove velikom Partizanu

Postavi odgovor