Partizan je pobedio Čukarički u utakmici 17. kola Superlige Srbije, a jedini gol dao je mladi napadač Nikola Štulić u završnici meča u Humskoj.
Pogodak je viđen u 86. minutu, a dao ga je mladi napadač koji je u igru ušao kad i Sejduba Suma, u 57. minutu. U akciji kod gola, uz pomenuti dvojac učestvovao je i Miloš Jojić. Prvo je Jojić proigrao Sumu, koji je sa leve strane majstorski našao Štulića koji je iskoristio šansu. Još jednom se pokazalo da Partizan sa i bez omalenog Gvinejca nije isti tim.
Partizan posle ovog meča ima 38 bodova, i na drugoj je poziciji. Čukarički je četvrti sa 29.
Prvo poluvreme je obilovalo prilikama na obe strane, ali golmani Stojković i Petrović nisu bili savladani u prvih 45 minuta. Mako Banjak je na primer imao izgledne šanse.
U nastavku nije falilo dinamike, ali je izgleda trenutak odluke bio 57. minut. Suma je ušao umesto Bibarsa Natha, a Štulić umesto Filipa Stevanovića. Gvinejac je doneo probojnost, a trud se isplatio u nastavku, odnosno u samoj završnici.
Čak je i posle utakmice šef struke Partizana Aleksandar Stanojević priznao da bi remi bio najpošteniji ishod.
Ovo je ujedno bila i poslednja utakmica dana u Superligi. Nešto ranije Vojvodina je pobedila Mačvu sa 1:0. Ostali mečevi biće odigrani sutra i prekosutra.
Lacio slavio u gostima, Sergej mučio golmana i asistirao (VIDEO)
OBAVEZNO POGLEDAJTE: DIEGO ARMANDO MARADONA | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #31



Rade Vulic
Jedva su dobili i ovu utakmicu, cista sreca sto je Stulic postigao gol, bas ocajno igraju
Teemo
Sjajni Stulic! Zaista je neverovatan! Mnogo je ucinio za svoj klub!
Andjeo
Da on nije zasijao Partizan ne bi pobedio Cukaricki….
Poppy
Ovo je jedan od najkvalitetnijih sastava Partizana ikada. Zaista su odlicna ekipa.
Biska
Sastav je dobar a kao tim i ekipa ne igraju nista, ovo je sramota za Partizan da se provlaci svaku utakmicu kroz iglene usi
Flaki
Vazna pobeda Partizana ali ne zasluzena..ali fudbal.je to…ne pobedjuje uvek bolji.
gurkuf
kao sto se i ocekivalo,mnogo tvrda utakmica i mimimalana pobeda Partizna,sve je mirisalo na remi,ali se Stulic pobrinuo za nova tri boda svojim prvim golom u sezoni,drago mi je zbog Stulica,ali nikako zbog igre Partizana
Gemo
Igra Partizana je ocajna, ne znam kad ce krenuti sa boljom igrom. Ovo nikuda ne vodi