TADIĆ: Meč sa Škotima je i dalje šok za nas

Fudbalska reprezentacija Srbije je u nedelju odigrala nerešeno sa Mađarima u utakmici Lige nacija, a za sredu je zakazan duel sa Rusima u Beogradu. O pomenutim mečevima govorio je kapiten Dušan Tadić.

Naravno, svima je u mislima bila eliminacija u baražu za Evropsko prvenstvo.

-Bilo je jako teško na psihološkom planu, posle meča sa Škotskom, ali pokušali smo da odigramo utakmicu što je bolje moguće – rekao je Tadić, uz dodatni osvrt na utakmicu sa Mađarskom.

-Bilo je i dobrih i loših stvari, treba da izvučemo pouke, mogli smo na kraju i da pobedimo, ali treba da se uradi analiza.

I dalje postoji šansa da se izbori opstanak u Ligi B nacija…

-Na nama je da  odigramo maksimalno protiv Rusije i pokušamo da pobedimo, a videćemo šta će da se desi na drugoj utakmici između Mađarske i Turske.

Za kraj, kapiten “orlova” je još jednom prokomentarisao meč sa Škotskom koji je nepovoljnim rezultatom po nas završen u penal seriji.

-Da, sve to je bio šok za nas i nadam se da ćemo da izvučemo pouke iz toga – zaključio je Tadić.

Utakmica sa Rusima je na programu u sredu, a igraće se na stadionu “Rajko Mitić”.

“Zovem se Siniša Mihajlović i rodio sam se dva puta”

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Milan Makarić: ”Prezadovoljan sam u Surdulici, pucamo visoko na kraju sezone!”


4 Komentara

    U soku je samo sto ste uspeli da izvucete penale.Nista niste znali,niste zasluzili ni izjednacenje!

    Ti ako znas bolje slobodno izvoli.Svi ste pametni i selektori.Podrzite momke jednom!

    Kako da ih podrzimo kad je ona utakmica bila ocaj ocaja?!Nije se znalo ko sta igra!

Postavi odgovor