TSC čuva kvalifikacije za Ligu šampiona - rutinska pobeda u Kragujevcu

Fudbaleri TSC-a pobedili su u gostima Radnički 1923 sa 4:1, u četvrtom meču plej-ofa Super lige Srbije.

TSC je uspeo da povede u 20. minutu preko Ifeta Đakovca, ali je veoma brzo, samo sedam minuta kasnije Luka Milunović doneo Kragujevčanima izjednačenje – 1:1.

Do poluvremena su gosti uspeli ponovo da povedu na “Čika Dači”, precizan je bio Josip Šalušić u 43. minutu za 2:1.

Drugo poluvreme je totalno pripalo ekipi iz Bačke Topole. Prednost je udvostručio Nemanja Petrović u 60. minutu, a Petar Ratkov stavio tačku na meč u 86. minutu.

TSC je na drugom mestu na tabeli sa 68 poena, a Radnički 1923 je na osmoj poziciji sa 41 bodom.

U narednom kolu ekipa iz Bačke Topole će dočekati Voždovac, dok će Radnički 1923 gostovati Partizanu.

EKSKLUZIVNO: Poklon za sve čitaoce Meridian Sporta – 2.000 RSD za online klađenje!