PODELA BODOVA NA "KROVU": TSC izborio remi!

Fudbaleri Voždovca i TSC-a odigrali su nerešeno 1:1 u Beogradu, u okviru 15. kola Superlige Srbije.

Obe ekipe su tokom duela bile izjednačene tokom duela i na pauzu su otišli bez golova. Da bi početkom drugog dela igre Voždovac došao do vođstva pogotkom Nikola Vujnović u 47. minutu.

Odolevali su pritisku domaći tokom velikog dela drugog poluvremena, ali TSC je uspeo da izjednači u 84. minutu, a bod gostim je doneo Dejan Milićević. Do kraja utakmice, ni jedna ekipa nije stvorila veliku šansu kako bi ostvarila trijumf, pa je došlo do podele bodova.

Voždovac je nastavio da iznenađuje ove sezone. Oni su četvrti sa 21 bodom. Sa druge strane TSC ima isti broj poena, ali se nalazi na petom mestu na tabeli.

Sledeći duel “Zmajeve” očekuje beogradski derbi sa Čukaričkim “na krovu”, dok TSC gostuje Novom Pazaru.

ZVEZDA BRZO PREBOLELA SURDULICU: Crveno-beli silni protiv Radničkog u Kragujevcu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: RADNICKI 1923 ZVEZDA I PARTIZAN CUKARICKI – Meridian PES Predictor ep.105 @Beki